Opublikowano

Już niebawem – Green Energy Congress – 23 września 2021

Przejdź do szczegółów i rejestracji

Ciągłe wzrosty kosztów zużycia energii pozyskiwanej z paliw kopalnych, ocieplenie klimatu i rosnący negatywny wpływ dwutlenku węgla na środowisko w skali globalnej, już od kilku lat kształtują świadomość i pozytywny trend o znaczeniu zielonej energii dla rozwoju przemysłu.

Polska jest jednym z krajów, które wprowadziły wiele rozwiązań, jednak poziom użycia odnawialnych źródeł energii jest na bardzo niskim poziomie. Stąd możliwość stworzenia wydarzenia, budującego trend i świadomość w gospodarce o możliwościach technologicznych, które już teraz są dostępne w Polsce.

Wydarzenie kierowane jest do osób z kadry zarządzającej, managerów, naukowców oraz praktyków, wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. 
Green Energy Congress kierowany jest do  wszystkich zainteresowanych zastosowaniem zielonej energii w gospodarce i poprawą sytuacji klimatycznej w Polsce i Europie.

PRZEMYSŁ – Prelekcje dotyczące neutralności klimatycznej, oszczędności ukrytych w przedsiębiorstwach, zielonego potencjału oraz nowych odnawialnych źródeł energii.

ENERGETYKA – Sposoby transformacji polskiego przemysłu na niskoemisyjny, wpływ zmian w energetyce na gospodarkę, digitalizacja procesów energetycznych.

SPOŁECZEŃSTWO – Jakie zmiany czekają polskie społeczeństwo, jakie oczekiwania mają różne pokolenia oraz jak dostawcy usług i produktów będą je spełniać w ekologiczny sposób.